atacaglogoyeniEğitimin şart olduğunu ve eğitilen gelişim çağındaki öğrencilerimizin en iyisini hakettiklerini düşünerek bu hizmete başladık. 90 erkek öğrenci kapasiteli işletmemiz birinci sınıftır. Yurt binamızda 42 yatakhane bulunmaktadır. Öğrencilerimizin genel ve özel temizlik ihtiyaçlarını görebilecek banyo, tuvalet ve çamaşırhane mevcuttur.

Bina içinde televizyon odası, yemekhane, çalışma salonu, internet salonu, kütüphane ve kantin-kafeterya alanları da vardır. Güvenlik için; gece ve gündüz güvenlik elemanı, güvenlik kamerası, bina girişinde parmakizi giriş sistemi ve yangın merdiveni mevcuttur. Isınma ihtiyacı merkezi kalorifer sistemi ile sağlanıp, 24 saat sıcak su mevcuttur.

Tüm oda içlerinde buzdolabı, telefon, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, çalışma masaları, giysi dolapları ve ayakkabılık mevcuttur. Fazla eşyalar içinse her kattaki antrelerimizde özel dolaplar bulunmaktadır. Öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimi için gerekli duyuru ve ilanlar ilan panosundan duyurulmaktadır.

Personelimizin öncelikli görevi; güleryüzlü, temiz, disiplinli olmak ve sıcak aile ortamı yaratmaktır. Kat görevlileri işinin uzmanı olup, günlük genel oda, banyo, tuvalet ve bina temizliği yapılmaktadır.

Öğrencilerimizin sağlık ve can güvenliği için gerekli revirimiz bulunmakta ve dönem başlarında öğrencilerimiz sağlık taramasından geçirilmektedir. Ayrıca; Ankara’da kendi bünyemizde hizmet veren özel sağlık kuruluşumuz da mevcuttur.

Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net